OTEVÍRACÍ DOBA
PONDĚLÍ-ČTVRTEK 08-22 / PÁTEK - SOBOTA 08-02 / NEDĚLE 13-22

café / coctails / beer

CITY CAFE BOHUMÍN - AKCE

Ochutnejte, čím si připíjejí znalci na celém světě!!!

Jameson Select Reserve
Možná nám trvalo 232 let, než jsme k tomu dospěli, jistě však budete souhlasit, že tato whiskey za to čekání stála. Všechno to začalo, když naši mistři pečlivě vybrali vysoký podíl irské pod still whiskey a vzácnou malou várku obilné whiskey a nechali je zrát ve ve dvakrát vypálených sudech po bourbonu.
Během zrání si whiskey vytvořila aromatické tóny vypáleného dřeva s výraznými tóny koření a exotického ovoce, pro nezaměnitelnou bohatou a jemnou chuť whiskey Jameson Select Reserve.
Chuťový profil
Aroma: Bohaté a plné, rozvíjející se do šťavnaté sladkosti exotického ovoce jako jsou nektarinky, meruňky a papája. Chuť: Příval příchutí se spojuje k vytvoření bohatého a jemného, smyslného chuťového zážitku. Zvláštní ovocná nasládlost obilné složky zůstává stálá, jí pak procházejí vlny vanilky, ožehlého dřeva a výraznéhokoření z pot still whiskey a vypalovaných sudů.
Závěr: Neuvěřitelně dlouhý dozvuk s chutí ovoce a štiplavosti dřeva, která zůstává na jazyku v dokonalé proporci a poskytuje nesmírně bohatý a jemný smyslový zážitek.
Více info o whiskey Jameson získáte zde: http://www.jamesonwhiskey.com

 

Ochutnejte, čím si připíjejí znalci na celém světě!!!
Ochutnejte, čím si připíjejí znalci na celém světě!!!

Zpět na seznam akcí

Newsletter

Chcete-li dostávat aktuální informace o akcích na Váš email, použijte prosím tento formulář k přihlášení.

webdesign by web-evolution