OTEVÍRACÍ DOBA
PONDĚLÍ-ČTVRTEK 08-22 / PÁTEK - SOBOTA 08-02 / NEDĚLE 13-22

café / coctails / beer

CITY CAFE BOHUMÍN - SLUŽBY


Kavárna CITY CAFE Bohumín společně s cukrárnou CITY ICE byla otevřena v září 2006 jako druhá provozovna společnosti Jaroslav Mašlaň s.r.o..

V nabídce pochopitelně nechybí vynikající káva ILLY a široký výběr kávových drinků z ní připravených, většinou dekorovaných technikou LATTE ART (viz http://www.kafe.cz/ctenarsky-koutek/cteni-o-kave/latte-art-901.aspx). Ty vhodně doplňují zákusky a nově i pralinky z kvalitní belgické čokolády Callebaut,a v letní sezóně pak i zmrzlinové poháry z naší produkce. U nás uvařenou kopečkovou zmrzlinu i točenou zmrzlinu si v létě můžete jak sníst u nás, tak i v boxu odnést domů.

Kávu Vám také pochopitelně nachystáme i k odnosu s sebou.

Naší snahou je také umožnit vám vybrat si z mnoha desítek cocktailů, nejen na bázi Bacardi Gold a Finlandia Vodky, ale i jiných druhů alkoholu, případně nealkoholických cocktailů. Na čepu u nás najdete belgický pivní speciál Stella Artois. Tento speciál pak Ostravar nefiltrovanýdoplňuje Ostravar Premium a Ostravar nefiltrovaný.

Významnou roli při našem úspěchu hrají naši barmani i ostatní spolupracovníci. Inspirující práce s tržními novinkami a jejich fundované zpracování, motivační programy a profesní vzdělávání pečují o loajální a spokojené spolupracovníky, kteří přenášejí firemní filosofii na zákazníky. Atmosféru kavárny a cocktailového baru také zajišťujeme na různých společenských akcích formou barového cateringu.

Naše bary jsou vybaveny bezplatným Wi-Fi připojením pro vaše pohodlné připojení k internetu.

V cukrárně CITY ICE jsme v roce 2012 zahájili výrobu pralinek, které vám můžeme zabalit jako luxusní bonboniéru nebo balení speciální k velikonocím, MDŽ, Svátku Matek atd. Také vám můžeme zhotovit pralinky, případně čokoládové vizitky, z bílé čokolády s vámi daným potiskem - vámi dodanou fotografií, logem vaší firmy. Také na dorty můžeme nanést jakoukoliv fotografii nebo grafiku. Pralinky můžeme vyrobit dle vašeho přání z hořké, mléčné nebo bílé čokolády s vámi určenou příchutí náplně.

Také naše semifredo zákusky, které i dodáváme do kaváren v blízkém regionu, jsou oblíbeným dezertem. Tyto je také možno odnést v námi dodaném obalu s sebou. Případně na objednávku vyrobíme daný pčet porcí dezertu přímo do misky.

Zrmzlina v naší nabídce je jak točená, tak kopečková – v mnoha příchutích, včetně novinky, kterou chystáme pro rok 2013 - Hello Kitty. Zmrzlinu vám také připravíme do vaničky pro odnos s sebou domů, případně pro pohoštění kolegů v práci.

ukázky pralinek a zákusků najdete ve FOTOGALERII

 


Barmani CoKdyby a CityCafe Barmani CoKdyby a CityCafe Barmani CoKdyby a CityCafe 
Newsletter

Chcete-li dostávat aktuální informace o akcích na Váš email, použijte prosím tento formulář k přihlášení.

webdesign by web-evolution